Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Ambient Komercial ne zonen e Komunes se Parisit. Ambjenti ndodhet ne nje zone te frekuentuar me levizshmeri te larte, ka akses direkt në rrugën kryesore dhe fasadë të bollshme. Zona ka zhvillim në shumë lloje biznesesh. Ka një sipërfaqe prej 55m2 neto dhe verande te shfrytezueshme prej 10m2. Ambjenti eshte i organizuar ne openspace me fasade xhami , i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020