Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Vila është e pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara të qytetit.
Jepet per investim dhe ka nevoje per rikonstruksion totalisht
Vila ka dy kate dhe oborr (E pershtatshme per biznese te ndryshme)
Rezervo vizitën tënde tani.


Informacion
Sip. e brendshme:

190 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

148

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020