Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara, ka nje siperfaqe totale prej 157 m2 plus (28m2 studio dhe 6m2)ballkon i organizuar ne 1 sallon , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 studio duplex dhe 2 ballkone te bollshme.
Ndodhet ne katin e 5 te fundit te nje pallati te ri dhe ka nje orjentim lindje-jug!
Disponon panel diellor dhe ka punime teper cilesore!
Dokumentacion i rregullt Hipotekor
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

141 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

293

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020