JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PARRUCE - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century21Future ofron per qera nje apartament 1+1 ne Parruce.
Apartamenti organizohet nga nje kuzhine,nje sallon ndenjeje, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter.
Per informacione me te detajuara jeni te mirepritur prane zyres tone: Sheshi Demokracia, Rr. Qemal Draqini.


Informacion
Sip. e brendshme:

170 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

148

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020