SHITET APARTAMENT 2+1 NE PERASH - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 ne L. Perash.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125m2, ofrohet totalisht i mobiluar dhe perbehet nga 1 sallon dhe kuzhine , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

504

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Perash

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020