Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje ndertimi shume cilesor, i perfunduar vitet e fundit; ndertesa ka termoizolim sistem kapot, mure dopio tulle, dritare plastike etj. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe ndodhet fare prane Liqenit te Thate dhe Liqenit Artificial Tiranes. Apartamenti ka planimetri perfekte, organizohet ne 1 sallon me kuzhine te hapur, ku eshte investuar tek te gjitha elektroshtepiaket, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, depo, 2 tualete dhe nje verande. Shitet totalisht i mobiluar si ne foto.
Per me shume info apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019