Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti 2+1+2+Garazh ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi ndertimi shume cilesor, i perfunduar ne vitin 2014. Ndertesa ka termoizolim sistem kapot, mure dopio tulle, sistem kondicionimi multisplit super cilesor + instalime per chiller. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe ndodhet fare prane Liqenit te Thate dhe Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientim ne jug edhe lindje me pamje te lire edhe ndricim natyral pergjate gjithe dites, organizohet ne korridor me akses ne te gjitha ambjentet, 1 sallon me kuzhine te hapur, ku eshte investuar tek te gjitha elektroshtepiaket, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, 2 tualete te investuara me pajisje shum cilesore, nje verande me siperfaqe te hapur edhe te mbuluar si edhe nje depo. Shitet totalisht i mobiluar si ne foto. Garazhi eshte i perfshire ne cmim.
Per me shume info apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

650

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020