JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NE QENDER - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera nje ambjent komercial ne qender te Shkodres.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m2.
Objekti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh pasi ndodhet ne qender te Shkodres .
Per me teper informacione dhe vizite ne prone jeni te mirepritur prane zyres tone.


Informacion
Sip. e brendshme:

40 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

167

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020