SHITET APARTAMENT 2+1 NE GJUHADOL - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament 2+1 ne Gjuhadol. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 142m2 , eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 verande, 1 kuzhine, 1 sallon dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 5.
Per informacione me te detajuara mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

422

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020