Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet garzoniere ne nje nga komplekset me te mira te ndertimit tek "Kika 2" zona Komuna e Parisit. Prona eshte nje mundesi shume e mire investimi duke u ofruar ne nje cmim okazion prej 1000 Euro/m2. Ndodhet ne katin 5 banim. Me nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2, ka mundesi te mira modifikimi ne tipologji 1+1. Ambienti organizohet nga korridori shperndares, kendi i gatimit i ndare/ soxhorno, tualeti dhe ballkoni. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi. Apartamenti dispononon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

52 m2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

364

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020