Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne afersi te bregdetit te Tales, ne Lezhe Shitet toke me siperfaqe 8957 m2. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund te ndertohet. Cmimi i saj eshte 25 Euro/m2 (i diskutueshem) Per cdo info mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

8957 m2

Sip. e brendshme:

8957 m2

Sip. Toke:

8957 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

193

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Lezhë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020