Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Liqenit dhe Kopshtit Zoologjik ne katin e 1 te nje ndertese te mirembajtur. Me nje siperfaqe totale prej 160 m2, ambienti organizohet nga dhoma e ndenjes/kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkone. Rifinitura cilesore dhe orientimi teper i favorshem mundeson jetese komode. Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te qeta dhe shume te preferuar, me te gjitha facilitetet perreth. Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

291

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020