JEPET ME QERA 1+1 NE ZDRALE - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century21 Future ofron per qera nje apartament 1+1 ne Zdrale.
Apartamenti eshte 55m2 dhe perbehet nga nje sallon dhe kuzhine ,nga nje dhome gjumi ,nga nje tualet ,dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7.
Per informacione me te detajuara ju mirepresim prane zyres sone ne adresen Rr."Qemal Dracini", prane sheshit "Demokracia".
Faleminderit!


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

324

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020