Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 prej nje siperfaqe 125 m2, ne katin e 3 te nje ndertimi te vitit 1996. Apartamenti lokalizohet ne hyrje te Don Boskos, ne nje kompleks pallatesh ekzistuese, kompleks i cili eshte i organizuar dhe me parking privat vetem per banoret. Zona ku lokalizohet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i investuar se fundmi duke nisur qe nga dyert, dritaret, parketi, hidrosanitaret, arredimi dhe te tjera investime ekstra. Apartamenti ka nje planimetri perfekte, i perbere nga korridori shperndares, soxhorno sebashku me kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi me dalje te dyja ne ballkon, 1 dhome tjeter funksionale per studio, garderoba, tualeti dhe ballkoni i bollshem. Orientimi Jug-Lindje i jep ndricim apartamentit gjate gjithe dites. Apartamenti shitet plotesisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

569

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020