ME QERA - APARTAMENT 1+1 - L.RUS, SHKODER - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera apartament 1+1 ne lagjen Rus. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe eshte pjeserisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3-te. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. Nr Tel: +355694044626


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

194

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L.RUS

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020