SHITET APARTAMENT 2+1 - TOPHANE, SHKODER - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 ne L. Tophane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te, ka nje siperfaqe prej 71m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte i rikonstruktuar kohet e fundit. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

242

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tophane

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020