JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 110 m2 tek Venue. Ambienti ka organizim open space dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore dhe ka mundesi per reklamim me fasade xhami.
Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sadik Petrela

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020