Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Godina ndodhet ne hyrje te Durresit vije e pare e autostrades dhe ka vizibilitet te lart ne rruge.
Kati perdhe eshte 1310 m2 me lartesi 4.5m, dhe sheben per magazine.
Kati i pare eshte 1310 m2 me lartesi 4 m, dhe sheben per showroom.
Godina ka akses nga rruga kryesore, edhe nga rruga dytesore.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

3018 m2

Sip. e brendshme:

2610 m2

Sip. Toke:

408 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

207

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sukth i Ri

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020