Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe 70 m2 ndodhet i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri ne Golem. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 salle ndenie dhe kuzhine ,1 tualet. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

261

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020