Hyr
Përshkrim

Prane Qendres midis rruges Myslym Shyri dhe rruges Kavajes shitet njesi 308 m. E pozicionuar ne katin perdhe te nje ndertimi te ri dhe me nje truall perpara saj prej 336 m qe mund te sherbeje si parking qe mban deri ne 20 makina ajo eshte nje mundesi e mire si investimi. E perdorshme gjithashtu per zyra, depo farmaceutike, dhe shume sherbime te tjera . Aktualisht prona eshte e dhene me qira me nje cmim te favorshem. Dokumentacion hipotekor i disponueshem per te dy pjeset si per njesine dhe trualllin. Cmimi eshte Okazion. Per me teper na kontaktoni ju lutem.


Informacion
Sip. Totale:

308 m2

Sip. Toke:

336 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020