Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti eshte i pozicionuar ne rruge kryesore dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.
Ndodhet ne katin e 7 te pallatit me shigjeta.
Siperfaqe te brendshme 118m2!
Organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete nje me dritare.
Disponon ambient kuzhine te vecuar dhe dy ballkone.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi totalisht.
Per informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni


Informacion
Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

392

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020