Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti lokalizohet prane News24 . Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe totale prej 68 m2. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt, organizuar ne dhome ndenjije/kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet . Ne cmim perfshihet dhe mobilimi. Apartamenti eshte i pajisur me cerfikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

48 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

436

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane News24

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020