Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura cilesore,ne nje zone teper te preferuar per banim.Orientohet nga perendimi duke bere te mundur ndricimin natyral te ambienteve te banimit gjate dites.Organizohet ne nje ambient ndenje,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

137

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selite e Vjeter

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019