Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen "Muhamet Gjollesha", prane Sheshit "Zogu i Zi". Ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Aktualisht siperfaqja eshte ndare ne 2 apartamente me te vegjel te cilet jane lene me qira, kjo e ben dhe nje mundesi te mire investimi pasi zona eshte shume e kerkuar nga studente shqiptar dhe te huaj. Per informacion soe nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

146 m2

Sip. e brendshme:

136 m2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

94

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020