Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Restorant Durresi me siperfaqe totale 84 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh ekzistues me tulla. Organizohet nga nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti gjithashtu disponon dokumenta te rregullta pronesie.
Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontatoni!


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

545

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Restorant Durrsi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020