Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qera bar-kafe ne rrugen 5 Maj. Ambjenti ka nje siperfaqe 41,4 m2. Ne pjesen e jashtme ka nje hapesire prej 35 m2 te shfrytezueshme si verande. Lokalii eshte ne gjendje pune dhe frekuestohet nga klient specifik. Lokali eshte rikonstruktuar totalisht i arreduar brenda dhe jashte saj deri ne ndryshim fasade, karrike dhe tavolina te reja, rrjeti elektrik e sistem aspirimi.
Lokali ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem,buze rruge,dhe ka akses direkt me rrugen kryesore 5 Maji.


Informacion
Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

284

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020