Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament totalisht i mobiluar ne kompleksin " AMBASADOR 2 " . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe organizohet nga dy dhomat e gjumit , salloni se bashku me ambientin e gatimit , dy tualete dhe nje ballkon i cili lidhet dhe me sallonin dhe me dhomen e gjumit . Ambientet e gjumit jane te ndara nga ambienti i dites . Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi . Ndertesa karakterizohet nga cilesia e ndertimit , facilitetet e ndryshme qe ka prane dhe siguria .Ne cmim nuk perfshihen taksat . Per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

47

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: KOMPLEKSI "AMBASADOR 2"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020