Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet 1 + 1 apartamente të Gasser Rezidenca, Afërt Shkëmbi i Kavajës. Ky kompleks është 250 m larg nga bregu i detit. Apartamenti eshte i organizuar me ambienti të ditës së bashku me kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe1 tualete. Ky lloj Apartamenti pozicionohet ne 3 banim. Për një vizitë në pronën na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020