Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin "Delijorgji" . Organizohet nga salloni se bashku me ambientin e gatimit , nje dhome gjumi , nje tualet si dhe ballkoni . Mobili i ri dhe i kompletuar .Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

131

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: RRUGA E KAVAJES -KOMPLEKSI "DELIJORGJI"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020