Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87.8 m2. Ndodhet ne nje nga rezidencat me cilesore te Tiranes, me akses te drejtperdrejte ne rrugen e Elbasanit dhe Parkut Te Liqenit. Apartamenti disponon ambientin e kuzhines dhe ate te ndenjes, 1 dhome gjumi e cila shoqerohet me nje ballkon dhe me nje dhome te vogel per garderobe, 1 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi jug lindje i kombinuar me fasadat e xhamit bejne te mundur qe shtepia te jete e mire ndricuar nga drita natyrale. Pamja qe shihet pertej xhamit ne ambientin e ndenjes te ofron gjelberimim relaksues te pishave te Parku i Madh te Liqenit. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

133

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Park Gate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020