Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira zyre ne qender. Zyra ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe organizohet ne kater ambiente pune. Ndodhet ne nje godine buze rruge dhe mjaft e kerkuar per zyra per shkak te faciliteteve qe ofron zona. Ne cmim nuk eshte i perfshire tatim mbi fitim 15%
Per informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

255

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qender

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020