AMBIENT KOMERCIAL 317 M2 PER QIRA NE RRUGEN E ELBASANIT ! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial ne katin 1 te nje pallat te ri ne rrugen e Elbasanit. Ambienti ka 317 m2 neto dhe 367 ne total. Me hyrje dhe ashensor te dedikuar e ben ambientin nje opsion shume te favorshem per pozicionimin e biznesit dhe aktivitetit tuaj. Ne cmim perfshihen dhe 2 vende parkimi nentokesore. Per cdo info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

367 m2

Sip. e brendshme:

317 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

120

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020