Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial ne katin 2 te nje pallat te ri ne rrugen e Elbasanit. Ambienti ka 317 m2 neto dhe 360 ne total. Me hyrje dhe ashensor te dedikuar e ben ambientin nje opsion shume te favorshem per pozicionimin e biznesit dhe aktivitetit tuaj. Cmimi i qirase eshte 6000 euro (ne cmim nuk perfshihet taksa 15%). Ne cmim perfshihen dhe 2 vende parkimi nentokesore. Per cdo info na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

317 m2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

30

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019