Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe te brendshme 144 m2. Ndodhet ne nje nga rezidencat me cilesore te Tiranes, me akses te drejtperdrejte ne rrugen e Elbasanit dhe Parkut Te Liqenit. Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe disponon ambientin e kuzhines dhe ate te ndenjes, 3 dhome gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi jug lindje i kombinuar me fasadat e xhamit bejne te mundur qe shtepia te jete e mire ndricuar nga drita natyrale. Pamja qe shihet pertej xhamit ne ambientin e ndenjes te ofron gjelberimim relaksues te pishave te Parku i Madh te Liqenit. Apartamenti jepet i mobiluar, ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Qiraja eshte 1500 euro (pa taksa). Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

172 m2

Sip. e brendshme:

144 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

118

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Park Gate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020