Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 tek Park Gate, ne nje nga rezidencat me cilesore te Tiranes, me akses te drejtperdrejte ne rrugen e Elbasanit dhe Parkut Te Liqenit. Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe disponon ambientin e kuzhines dhe ate te ndenjes, 3 dhome gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi lindje i kombinuar me fasadat e xhamit bejne te mundur qe shtepia te jete e mire ndricuar nga drita natyrale. Pamja qe shihet pertej xhamit ne ambientin e ndenjes te ofron gjelberimim relaksues te pishave te Parku i Madh te Liqenit. Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

172 m2

Sip. e brendshme:

144 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Park Gate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020