Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet biznesi Bar - Kafe - Piceri - Kend lojrash per femijet, per vetem 17.000 euro me nje xhiro teper te kenaqeshme. Lokali ku ushtrohet aktiviteti ndodhen ne nje zone teper te populluar dhe ka nje sip. prej 400 m2, ku nga te cilat 200 m2 eshte hapesire e shfrytezueshme verande te mbuluar me tende elektrike Piceria eshte me furre druri. Xhiroja e aktivitetit eshte teper e kenaqeshme. Biznesi shitet per arsye emigrimi. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

249

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Re

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020