Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Aparatement 2+1 ne shitje me vendndodhje ne Zonen e Kodres se Diellit prane Big Market.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me siperfaqe 78m2 i pozicionuar ne katin e pare banim me orientim: Lindje /Perendim.
I organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi te vecuar, 1 tualet me dritare, nje ballkon dhe korridor i cili ben shperndarjen neper dhoma.
Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Per nje vizite ne apartament jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

413

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020