Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje vile 3 kateshe ne qender te Shengjinit.
Kati i pare eshte i disponushem per ambjent biznesi, ndersa 2 katet e tjera jane te organizuara nga 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 depo. Shtepia eshte totalisht e mobiluar me kushte bashkekohore. Gjithashtu sebashku me vilen ofrohen edhe 2 vende parkimi me siperfaqe 33.5m2. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. e brendshme:

260 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

531

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shengjin

Shteti: Albania

Qyteti: Shëngjin

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020