Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament tek Grand Blue Fafa resort. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim. Ndodhet ne nje ndertim te ri. Siperfaqja totale e prones eshte 6o meter katror. Apartamenti perbehet nga nje soxhorno + kuzhine ,nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Pozicioni i saj e ben shume te lakmueshem si apartament.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

52 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

196

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: GOLEM

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020