SHITET APARTAMENT TEK GRAND BLUE FAFA RESORT! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament tek Grand Blue Fafa resort. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim. Ndodhet ne nje ndertim te ri. Siperfaqja totale e prones eshte 71 meter katror. Apartamenti perbehet nga nje soxhorno + kuzhine ,nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Pozicioni i saj e ben shume te lakmueshem si apartament.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

10 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

199

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: GOLEM

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020