Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen Plepave, ne katin e 4-t te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. Pozicionohet nga ana e detit, brez i dyte. Organizohet ne 1 dhome ndenje te bashkuar me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe koridor. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

154

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plepa / Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020