Hyr
Përshkrim

Ambient komercial per shitje me sip 47 m2 .
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe te mire administruar .
Ambienti ndodhet tek rruga "Tefta Tashko-Koço" .
Aktualisht i dhene me qira me nje kontrate afatgjate me vleren 400 € .
Per me teper info na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

47 m2

Lloji:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019