Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne Kombinat, rruga e qelqit kati i pare.Ka nje siperfaqe totale prej 40 m2.Ambjenti sherben si fast-food byrektore dhe aktualisht eshte ne gjendje pune dhe ka nje xhiro te kenaqshme.Aktiviteti eshte prej nje kohe te gjate ne funksion.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

40 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

318

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020