Super ambjent komercial per shitje ne Astir prane rruges kryesore! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Ne Unaze te Re ofrohet per shitje ambjent komercial me siperfaqe 435 m2 dhe vetrate xhami per reklamim. Ambjenti eshte open space vetem me 2 zyra te vecanta si dhe 3 tualete. Totalisht i investuar ne rifinitura te reja, dritare dopjexham, grila persiane, spote, ashensor i personalizuar i cili te lidh me garazhdin. ( Gjithashtu dhe garazhdet ne shitje kundrejt nje cmimi ekstra.) Zyrat kane funksionuar si Depo Farmaceutike, call center por jane te pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh te tjera per shkak te hapesires dhe pozicionit te favorshem. Disponon certifikate pronesie. Nxitoni ta kapi kete mundesi!!


Informacion
Sip. e brendshme:

435 m2

Tualetet:

3

Kati:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020