SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE SHTOJ - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi 2 kateshe ne shtoj.
Shtepia organizohet 2 sallone + 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete, gjithashtu shtepia ka edhe 4000 m2 toke.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. e brendshme:

225 m2

Sip. Toke:

4000 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

452

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shtoj

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020