SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE 83,3M2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament ne Laprake ne te njejtin pallat ku eshte i vendosur dhe supermarketi i KMY-se.Ky apartament ndodhet ne katin e 9 por jo te fundit .Eshte i oranizuar ne nje koridor te bollshem ,sallon me siperfaqe rreth 4om2 nje dhome gjumi, tualet si dhe guzhina e cila eshte e vecuar + ballkoni i cili eshte i mbyllur me vetrate xhami.Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar.Pallati disponon dy ashensore dhe eshte i mire administruar.Per me shume informacion, kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

180

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Laprake

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020