SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DELIJORGJIT - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Royal sjell per ju apartament per shitje perballe Delijorgjit. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar. Organizohet ne korridor, dhome ndenie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone, ju lutem kontaktoni agjentin.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

204

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020