Apartament 3+1 per Qera - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament 3+1 per Qera te rruga e Barrikadave. Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridori si dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mireinvestuar me rifinitura cilesore si dhe ndodhet nje nje pallat te viteve te fundit te mireadministruar. Lokacioni shume afer qendres e ben te pershtatshem dhe te aksesueshem me pikat kryesore te qytetit. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

145 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

180

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Barrikadave

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020