Hyr
Përshkrim

Century 21 Royal sjell per ju ambient per zyre tek Ish Shushica. Ambienti ndodhet ne katin e pare, fazade xhami nga rruga kryesore. Organizohet ne open space dhe tualet. Per me shume detaje kontaktoni agjentin.


Informacion
Sip. Totale:

45 m2

Sip. e brendshme:

35 m2

Lloji:

Office

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019