Truall dhe magazine per qira ne autostraden Tirane-Durres! - Century 21 Albania
Përshkrim

Truall dhe magazine per qira ne vije te pare te autostrades Tirane-Durres!
Nje mundesi shume e mire e pershtatshme per aktivitete te ndryshme qe kerkojne te pozicionohen ne nje zone te rendesishme dhe te aksesueshme industriale, sic eshte brezi i pare i autostrades.
Pervec avantazhit te vendndodhjes kjo prone ka edhe disa perparesi te tjera teknike si :
2.000 m2 truall, kabine elektrike 20 kilovolt, disponon uje industrial me linje nga liqeni, nuk ka patur probleme me permbytjen.
Gjithashtu disponon edhe nje kapanon rreth 500 m2 me konstruksion metalik me lartesi 8 metra, me vinxh 5 ton.

Ekziston mundesia edhe per me shume m2 (deri ne 3.000 m2 me nje tjeter kapanon brenda).

Cmimi i qirase eshte 2.500 Euro/Muaj!
CMIMI ESHTE PA TATIM TE PERFSHIRE (15%).


Informacion
Sip. Totale:

2200 m2

Sip. e brendshme:

2000 m2

Sip. Toke:

2000 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

466

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane-Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Vorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020