Hyr
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura ne Tirane per cilesine,afersine me qytetin,sigurine 24 ore dhe sherbime te tjera qe e bejne jetesen komode brenda rezidences,Vila ofron pamjen,qetesine,ajrin e paster dhe nje pishine ne ambientin e jashtem te rethuar nga gjelberimi.Orientimi drejt jug-lindjes i siguron ambienteve te banimit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites.Vila organizohet ne tre kate dhe perfshin dy ambiente ndenje,tre dhoma gjumi,tre tualete,ambient gatimi te vecuar,sauna,lavanderi etj.Prona eshte ne proces hipotekimi.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

480 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

114

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019